טיפים לחסכון במשקל ובעלויות

  1. נסו לקחת רק מה שאתם צריכים באמת. בחורף זה מורכב יותר. החליטו על המעיל שתיקחו ולבשו אותו עליכם.
  2. תמרוקים מומלץ למלא במיכלים אישיים קטנים שיספיקו למהלך השהות שלכם בחו"ל. או קנו כשתגיעו ליעד. כך תחסכו משקל ומקום יקר.
  3. אם בכוונתכם לצאת למסע קניות, כדאי שתקפלו במזוודה צ'ימידן קל, אותו תוכלו למלא ברכישות החדשות ולשלם על מטען בבטן המטוס רק בחזור.
  4. ארזו את המזוודה במיומנות: סדרו את הפריטים הקטנים בתוך שקיות נפרדות, השתדלו לקחת בגדים מבדים שאינם מצריכים גיהוץ. עצת זהב היא לגלגל את הבגדים- כך הם תופסים פחות מקום ולא מתקמטים. אפילו ז'קטים ניתן להפוך ולגלגל- תופתעו כמה זה יעיל ומונע קמטים. את הדברים הכבדים- נעליים, מכשירים, תיק תמרוקים הניחו בתחתית ואת הפריטים הקלים יותר מעליהם. הכניסו למזוודה גם 2 שקיות כביסה לבגדים שמיועדים לכביסה.
  5. פריטים חיוניים קחו אתכם. שימו בתיק האישי הצמוד אליכם מכשירים ודברים יקרי ערך, תרופות, איפור ותמרוקים שתצטרכו לדרך. ואם אתם סובלים ממיזוג היתר במטוס, קחו אתכם צעיף חם לטיסה.
  6. סעו בראש שקט. על כל מקרה שלא יקרה, חלילה, אנחנו ממליצים בחום לרכוש מראש ביטוח בריאות. החברות המתמחות בביטוחי בריאות בחו"ל מעניקות כרטיס אשראי נטען ושירות מסביב לשעון. בתוספת מחיר לא גבוה הוסיפו גם ביטוח כבודה וביטוח לאובדן מכשיר סלולרי. זה יקטין לכם את העלויות ובעיקר את עוגמת הנפש.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה וטיול מהנה.

כתוב את הכותרת כאן כתוב את הכותרת כאן כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.