כיצרנים אנו מחויבים לערכים של חדשנות ואיכות לצד סגנון חיים וקיימות.

לכן אנו מצויים בחיפוש מתמיד של אימוץ חידושים ושיפורים טכנולוגיים לרווחת הלקוחות שלנו, תוך שימוש בחומרים איכותיים, ידידותיים לסביבה והקפדה מיטבית על תנאי ייצור נאותים.

hi, we aretrooper

TROOPER  הוא מותג בינלאומי חדש בישראל. הוא פותח ותוכנן עבור אנשים המחפשים מזוודות איכות מעוצבות ועמידות, שנועדו להבטיח הנאה מלאה לאורך זמן, ומהוות בן לוויה נאמן בכל הרפתקה, בכל מקום בעולם. המזוודות תוכננו ועוצבו על ידי מעצבים מומחים, עם כל החידושים המתקדמים ומיוצרות במפעלי היצור המובילים בעולם. כאלה המייצרים את מיטב המותגים הבינלאומיים הידועים והמוערכים. לחברות האם של מותג TROOPER, ניסיון של  מעל 20 שנה בייצור ובשיווק מזוודות איכות. החברה מעניקה אחריות מלאה ושירות לקוחות זמין ויעיל לתקופת האחריות המובטחת.

מזוודות TROOPER מתקדמות, קלות, נוחות ועמידות לאורך זמן.

המוצרים שלנו נבדקים בקפדנות במבחני עומס מירביים- גלגלים עמידים לנסיעה בעומס מלא למשך נסיעות של יותר מ-25 קילומטר, ידיות טלסקופיות איכותיות, המיועדות לפתיחה וסגירה של עד 10,000 פעמים, רוכסנים העמידים לעד 5,000 פעמים של פתיחה וסגירה וגוף העשוי מחומרים מתקדמים, קלים ועמידים.

למזוודות שלנו 3 שנות אחריות.

  • עם הצגת חשבונית הקניה בלבד.
  • האחריות מכסה נזקים הנגרמים כתוצאה מפגם בייצור בלבד, וכוללת את החלקים הבאים: ידיות (מנגנון), גלגלים, ראשי רוכסן או פגם אחר הנחשב כפגם בייצור, לשיקול דעתה הבלעדית של החברה.
  • שבר, נזק או תקלה הנגרמת כתוצאה משימוש לא סביר, בלאי, או פגיעה ע"י צד שלישי, כולל בתי מלון, חברות תעופה וספקים אחרים, אינם מכוסים באחריות.

לתשומת ליבכם:

יש לבדוק את המזוודה היטב טרם עזיבתכם את בית המלון ואת שדה התעופה. במידה ונגרם נזק למזוודה, יש לפנות לדלפק חברת התעופה או למלון בו שהיתם ולמלא דו"ח נזק (DAMAGED LUGGAGE CLAIM FORM).

שירות לקוחות:

טלפון : 054-2520061 מייל: [email protected]

מעבדת תיקונים:

הגלבוע 1, בניין ISRAEL KARGO LOGISTICS, קריית שדה התעופה (בסמוך לנתב"ג)